Szanowni Państwo!!! 

Życie i zdrowie ludzkie nie ma ceny. Jako Ochotnicza Straż Pożarna w Wąsoszu jesteśmy na etapie pozyskiwania nowego lekkiego wozu bojowego, który usprawni nasze działania ratowniczo gaśnicze. Dzięki wsparciu wielu osób i instytucji, a także Burmistrza Miasta i Gminy Szubin, brakuje nam już tylko 200 tyś zł.

Dziś chcemy prosić o wsparcie finansowe na doposażenie jednostki oraz nowego wozu z pełnym wyposażeniem. Auto, którym dysponujemy w tej chwili "dwukrotnie mogłoby przejść na strażacką emeryturę". Jesteśmy strategiczną jednostką OSP, ponieważ nasz rejon obfituje w wody, lasy, które niejednokrotnie gasiliśmy, a po oddaniu do użytku drogi S5 znajdujemy się w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Od węzła Pałuki nr.18 dzieli nas tylko 1500m i możemy tam dotrzeć w bardzo krótkim czasie, by nieść pierwszą jakże ważną pomoc podczas zdarzeń drogowych.

Chcemy być skuteczni w takich akcjach, a do tego potrzebujemy nowego auta, które chcemy wyposażyć w sprzęt ratownictwa drogowego, czego nie mamy w tej chwili. Szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia to kluczowy moment w etapach ratowania ludzkiego życia. Jesteśmy przekonani, że  z Państwa pomocą zbierzemy środki na zakup nowego auta,a także na sprzęt  w który wyposażymy nasz nowy wóz po to aby szybko i skutecznie nieść  pomóc w ratowaniu zdrowia i życia każdego człowieka, który znajdzie się w potrzebie.

 

Prosimy Was o wpłaty poprzez Charytatywkę lub bezpośrednio na dedykowanych dla Nas rachunek Fundacji

https://charytatywka.pl/Wasosz_walczy_o_nowy_lekki_woz_i_osprzet
Fundacja Sztuka Wyboru, 86-014 Mochle 74
W tytule przelewu - Darowizna na cele statutowe "OSP Wąsosz",
nr konta  28 1140 2004 0000 3902 8302 5727

Rozliczając roczny PIT możesz wspomóc Nas wpisując  KRS 000510191      
CEL SZCZEGÓŁOWY     "OSP Wąsosz"

PAMIĘTAJ!!! Takiej pomocy może potrzebować każdy z nas!
Z góry dziękują - Druhowie z OSP Wąsosz