15 maja 2022 roku na terenie Wake Park Bydgoszcz https://www.facebook.com/wakeparkbydgoszcz odbędzie się koncert w trakcie którego przeprowadzimy zbiórkę funduszy oraz darów dla Walczącej Ukrainy.
Będziecie mogli przynieść do Nas art. spożywcze, art. drogeryjne, leki, środki opatrunkowe czyli czyli wszystko to co konieczne jest Naszym dzielnym wojownikom do przetrwania. Będziemy zbierali również odzież wiosenno letnią, obuwie sportowe i trekkingowe więc jeśli możecie wybrać się tego dnia na spacer i wziąć ze sobą coś, a do tego posłuchać muzyki i odpocząć to zapraszamy. Razem możemy więcej!

 

 

Podsumowując

W niedzielę podczas koncertu na Wake Park Bydgoszcz-Myslecinek zbieraliśmy środki na zakup żywności na kolejny Konwój Dobroci - Cel wschodnia Ukraina.
Dziś komisyjnie podsumowaliśmy zbiórkę. Jesteście MEGA kochani. Udało się nam zebrać łącznie 9595,33 zł, 5$ i 4,7Euro. Za wszystko kupimy jedzenie i przy najbliższym transporcie zawieziemy na Ukrainę. Raz jeszcze serdeczne dzięki dla Wszystkich wspierających Nasze inicjatywy, dla Wake Parku za udostępnienie miejsca, dla goszczących na scenie zespołów, dla uczestników koncertu oraz Naszych Wolontariuszy. Wielki Szacun.
Dziękujemy ????❤️ dla ????????
Relacja z koncertu i zbióki na https://www.facebook.com/fundacjasztukawyboru