Tak jak informowaliśmy wcześniej, uruchomione zostają środki pochodzące ze zbiórki makulatury i wietrzenia szaf otrzymane od małej Celinki Andrzejewskiej oraz jej rodziców w podziękowaniu za okazałą pomoc i wsparcie dla małej z przeznaczeniem dla potrzebujących wsparcia w leczeniu.
✅Maksymalna kwota dofinansowania dla jednej osoby to: 2.000 zł.
✅Aby otrzymać dofinansowanie należy złożyć wniosek wysyłając maila na adres: biuro@fsw.org.pl
⚠️W mailu należy opisać swoją sytuację zdrowotną, opisać, dlaczego niezbędne jest dofinansowanie i na jaki cel ma być przeznaczone. Piszemy od serca, nie ma gotowego wniosku. Prosimy również przesłać załączniki potwierdzające aktualną sytuację.
✳️Jeżeli wniosek będzie zasadny zostanie zaakceptowany przez fundację.
⚠️Po ewentualnym otrzymaniu dofinansowania, celem jego rozliczenia konieczne będzie przedłożenie faktury wystawionej na fundację - szczegółowe informacje zostaną przekazane beneficjentom.
Ze względu na fakt, iż pula przeznaczona na dofinansowania to: 37 965,00 PLN
‼️DECYDUJE ZASADA KTO PIERWSZY TEN LEPSZY‼️
⚠️Bardzo prosimy o wskazywanie racjonalnych kwot niezbędnych do przeprowadzenia leczenia, rehabilitacji co przyspieszy proces wypłaty środków oraz umożliwi wsparcie większej ilości osób. ⚠️
NABÓR WNIOSKÓW DO 31 sierpnia 2021 lub do wyczerpania puli środków.
Ze względu na fakt iż zbiórka dla Celinki była intensywną zbiórką i mogła ograniczyć lokalnie możliwości innych potrzebujących, z pomocy skorzystać mogą osoby potrzebujące z terenu Gminy Szubin i gmin ościennych zaangażowanych w akcję "wietrzenie szafy dla Celinki"
Pozdrawiamy ????
DOFINANSOWANIA CZAS START!